МАТЕРІАЛИ TWE

Неткані матеріали– це текстильні вироби, виготовлені з волокон або ниток, з'єднаних між собою без застосування технології ткацтва. Перші зразкинетканих матеріалівбули створені в Європі у 1930-ті роки. Основна сировина для виробництванетканих матеріалів– штучні (волокна, виготовлені з природних полімерів: віскозні та целюлозні), синтетичні (волокна, виготовлені з синтетичних полімерів: поліефірні, поліпропіленові тощо) або натуральні (бавовна, льон тощо) волокна, які різняться за ступенем обробки та якістю, і, залежно від необхідних властивостей майбутньогонетканого матеріалу, змішуються між собою у різних пропорціях.

 З волокон, спеціально підібраних за складом та способом обробки, змішаних у потрібній пропорції, виготовляється волокнисте полотно, яке служить основою нетканого матеріалу. Найчастіше полотно формують механічним способом з декількох шарів прочісу, але полотно може бути отримане також аеродинамічний метод, при якому волокна знімаються з барабана чесальної машини потоком повітря і для формування полотна переносяться на спеціальну сітку, шляхом водної дисперсії волокон на сітці папероробної машини, або електростатичним способом, коли волокна, що мають один електростатичний заряд, направляються на транспортер із протилежним зарядом, і в результаті формується волокнисте полотно.

Після цього волокна у полотні скріплюються. В даний час все неткані матеріали розрізняються між собою залежно від способу скріплення складових волокон.

  • Неткані матеріали, скрепленные механическим способом.
  • Неткані матеріали, скріплені фізико-хімічним способом.
  • Неткані матеріали, скріплені комбінованим способом.
  • Неткані матеріали, скріплені термічним способом.

 

  • При клейовому (фізико-хімічному) способі кріплення волокон застосовують спеціальні склеювальні речовини (емульсії, дисперсії, латекси), якими просочують волокнисте полотно.
  • При термічному способі з'єднання нетканих волокон до складу волокнистого полотна вводяться нетермопластичні та термопластичні волокна. Можливе використання двох видів нетермопластичних волокон, але із різною температурою плавлення. Полотно прогрівають, при цьому термопластичні волокна склеюють інші волокна. Іноді при термічному способі скріплення волокон нетканих матеріалів використовуються порошкоподібні смоли, які додаються до волокнистого полотна. Потім волокнисте полотно піддають термообробці та пресуванню.
  • Механічний спосіб скріплення волокон має кілька різновидів:
  1. В'язально-прошивне, коли волокнисте полотно прошивають нитками або скріплюють трикотажними переплетеннями.
  2. Голкопробивной, коли волокнисте полотно проколюють голками із зазубринами, протягуючи волокна через полотно і скріплюючи його.
  3. Валяльно-повстяний, коли волокнистий шар піддають ласуванню і валці на спеціальних машинах.
  • При комбінованому способі з'єднання нетканих волокон неткане полотно, отримане механічним способом, додатково проклеюють.

Затем неткані матеріали піддаються фарбуванню та оздобленню, що надає їм закінченого зовнішнього вигляду.

Одним з провідних світових виробників нетканих матеріалів є німецька компанія TWE Group. Вже понад 100 років компанія TWE Group виробляє неткані матеріали для застосування у різних галузях промисловості. Наші неткані матеріали з великим успіхом використовуються в автомобільній промисловості, будівництві, як фільтруючі матеріали, для виготовлення санітарно-гігієнічних виробів, побутових серветок, у виробництві одягу та взуття.

Наші голкопробивні неткані матеріали, залежно від сфери застосування, виробляються із штапельного волокна 1А, такого, як віскоза, поліпропілен, поліестер, поліакрил, поліамід, номекс та різних сумішей волокон вторинного використання (наприклад, бавовна + синтетичні волокна).

Для обробки нетканих матеріалів ми використовуємо різні технології скріплення волокна:

  • просте голкопроколювання;
  • голкопроколювання + термофіксація;
  • голкопроколювання + ущільнення «в'язкою» (хімічне ущільнення);
  • термокаландрування.

 

Ми можемо виготовити будь-який нетканий матеріал для конкретних потреб шляхм збагачення стандартного нетканого матеріалу за допомогою різних технологій: подрібнення, латексного просочення, ламінування фольгою, перфорації, спеціального з'єднання та обробки поверхні, а також наносимо написи, логотипи за бажанням замовника. Ми виробляємо неткані матеріали у різноманітних технічних варіантах:

  • товщиною матеріалу от 0,15 до120 мм;
  • вагою матеріалу від 18 до 3500 г/м2;
  • шириною: до 6000 мм;
  • товщиною волокон від 0,9 до 17,0 dtex.

 

Будь ласка, ознакомьтесь с каталогом наших нетканих матеріалівможливо, Ви знайдете в ньому той матеріал, який Вам необхідний. Ми також можемо виготовити будь-який нетканий матеріал, що володіє потрібними Вам властивостями, під замовлення. Якщо Ви вагаєтесь з вибором, зателефонуйте або напишіть нам, і ми обов'язково підберемо для Вас саме той нетканий матеріал, який Вам підходить найкращим чином.

Звертаємо Вашу увагу, що на сайті представлений не весь асортимент вироблених нами нетканих матеріалів. Кроме того, мы можем виготовити любой нетканий матеріал для конкретних сфер застосування під замовлення.

Для отримання більш детальної інформації щодо асортименту наших нетканих матеріалів или виготовлення нетканих матеріалів на замовленнязателефонуйте або напишіть нам, і ми із задоволенням Вам допоможемо. Ми завжди раді новій співпраці.